4. Укажіть рядок, у якому частка пишеться окремо:А запитай(но);Б посадила(таки);В (що)(за)дитина.5. Укажіть рядок, у якому слово з часткою пишеться через дефіс:А заграв(би);Б як(от);В (таки)заспівав.6. Укажіть рядок, у якому ча...

4. Укажіть рядок, у якому частка пишеться окремо: А запитай(но); Б посадила(таки); В (що)(за)дитина. 5. Укажіть рядок, у якому слово з часткою пишеться через дефіс: А заграв(би); Б як(от); В (таки)заспівав. 6. Укажіть рядок, у якому частку ж(же) слід писати окремо. А А(вже)ж, я приїду до вас у гості. Б Вони повернуться вчасно, (а)як(же)! В Я виконав те(ж) завдання, що й ти. 7. Укажіть речення, у якому вжито формотворчу частку. А Посадити б тут сад! Б У полі ні душі живої немає. В Я ж вас попереджав!                             СРОЧНО, обищаю ОТБЛАГОДАРИТЬ только ПРАВЕЛЬНО ПЛИЗ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4.В... 5.Б... 6.В.. 7.А...