40 iграшкових слоників упакували в 5 ящиків ,порівну вкожний,Скільки потрібно ящикі

40 iграшкових слоників упакували в 5 ящиків ,порівну вкожний,Скільки потрібно ящиків, щоб упакувати таку саму кількість іграшкових коників,якщо в кожний ящик коників упакувати на 2 більше,ніж слоників
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.) 40:5 = 8 (слоников в одном ящике) 2.) 8+2 = 10 (коней будет в одном ящике) 3.) 40 : 10 = 4 (ящика) Ответ: нам понадобится 4 ящика