45÷(4m-m)=3 cxfcdfdddddhthygtgghrgrggrggggyyyyuikkgffddyyyytgtgtgthyjyjujytdcscrggrwsfffffrdcfvfvwttgffhhathathahttahtahsthfggsjstjtsjatjshtgfffsfdtsjsyjsyjysjsyjsyjstjstjtatkatkajtatatjatjajtatjtatjajtatjajtajatmg.ag.vNggmm,n...
45÷(4m-m)=3 cxfcdfdddddhthygtgghrgrggrggggyyyyuikkgffddyyyytgtgtgthyjyjujytdcscrggrwsfffffrdcfvfvwttgffhhathathahttahtahsthfggsjstjtsjatjshtgfffsfdtsjsyjsyjysjsyjsyjstjstjtatkatkajtatatjatjajtatjtatjajtatjajtajatmg.ag.vNggmm,n,-^5@*6@*5@*$5@*@6?66??@6#6??-^?-^^?^-^?^-^&??-& ^-^
45:(4m-m)=3
45:(3m)=3
3m=45:3
3m=15
m=15:3
m=5