45÷(4m-m)=3 cxfcdfdddddhthygtgghrgrggrggggyyyyuikkgffddyyyytgtgtgthyjyjujytdcscrggrwsfffffrdcfvfvwttgffhhathathahttahtahsthfggsjstjtsjatjshtgfffsfdtsjsyjsyjysjsyjsyjstjstjtatkatkajtatatjatjajtatjtatjajtatjajtajatmg.ag.vNggmm,n...

45÷(4m-m)=3 cxfcdfdddddhthygtgghrgrggrggggyyyyuikkgffddyyyytgtgtgthyjyjujytdcscrggrwsfffffrdcfvfvwttgffhhathathahttahtahsthfggsjstjtsjatjshtgfffsfdtsjsyjsyjysjsyjsyjstjstjtatkatkajtatatjatjajtatjtatjajtatjajtajatmg.ag.vNggmm,n,-^5@*6@*5@*$5@*@6?66??@6#6??-^?-^^?^-^?^-^&??-& ^-^
Гость
45:(4m-m)=3 45:(3m)=3 3m=45:3 3m=15 m=15:3 m=5