4.Хто не може бути притягнутий до відповідальності за злочини, скоєні на території нашої держави, згідно з Кримінальним кодексом України? 5.Які форми вини передбачено Кримінальним кодексом України? 6.Що таке співучасть? 7.Які в...

4.Хто не може бути притягнутий до відповідальності за злочини, скоєні на території нашої держави, згідно з Кримінальним кодексом України? 5.Які форми вини передбачено Кримінальним кодексом України? 6.Що таке співучасть? 7.Які види співучасті вам відомі? 8.Висловіть свою думку, які злочини — умисні чи з необережності — становлять більшу суспільну небезпеку. 9.Порівняйте кримінальний злочин і адміністративний проступок. 10*. Висловіть свою думку щодо співвідношення відповідальності різних співучасників скоєння одного й того ж самого злочину. Чиї дії становлять найбільшу суспільну небезпеку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 граждане россии и других стран 2 уголовное и административное наказание 3 поясню по просьбе