4.Позначте рядок словосполучень, у якому всі відносні та присвійні прикметники вжито у значенні якісних: а) сонячна посмішка, лимонні стрічки, золоті прикраси; б) лляне волосся, малиновий сік, заяча душа; в) калинові вуста, фіа...

4.Позначте рядок словосполучень, у якому всі відносні та присвійні прикметники вжито у значенні якісних: а) сонячна посмішка, лимонні стрічки, золоті прикраси; б) лляне волосся, малиновий сік, заяча душа; в) калинові вуста, фіалкові очі, лисяча нора; г) вишнева сукня, куряча пам'ять, оксамитові брови. 5. Позначте рядок прикметників у формі найвищого ступеня порівняння: а) найпопулярніший, більш прозорий, найгостріший, якнайстрашніший; б) наймолодший, найгарячіший, надзвичайно високий, найбільш важливий; в) найменш придатний, найслабший, найнижчий, щонайдрібніший; г) якнайсильніший, найбільш відомий, набагато потужніший, найкращий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4) . а) 5). б) Мой вариант ответа