4. Утворіть від іменників прикметники за допомогою суфіксів -зьк-, -цьк-,-ськ-, -н-. Ладога, Владивосток, Рига, Сиваш, Кременчук, чех, казах, студент, контраст, Красний Луч, Нью-Йорк, Оскол, Ніжин.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ладогський, владивостоцький, ригський, сивашський, кременчуцький, чехський, казахський, студентський, контрастний, лучський, нью-йоркський, оскольський, ніжинський.