5 - 6 РЕЧЕНЬ МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ВИД СПОРТУ (АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ )ДЯКУЮ

Гость
I very much love volleyball.It is very good team game which develops dexterity, force and skill.