Складіть і запишіть по два речення зі словами - омонімами корінь, мати, перо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На уроці математики вчитель детально пояснював учням тему про добування коренів. Корінь кульбаби має ряд корисний властивостей, зокрема лікарських. Мати — це людина, котра завжди залишатиметься поряд з нами, незважаючи ні на що. Мати при собі ручку та олівець — перше правило школяра.