5- 6 речень використовуючи дієприкметник теперішнього часу доконаного і не доконаного виду

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Доконаний: Діти повинні ЗРОЗУМІТИ тему уроку. Суді змушені ПЕРЕОБИРАТИ учасників крнкурсу. Богдан був змушений засвідчити в суді неправдиво. Я здобуду перемогу в олімпіаді. Ти приядеш після того як прийдеш з вулиці. Недоконаний: Ми викликаємо пожежних,щоб вони загасили пожежу. Мама гуляє з Христинкою щодня. Айстра цвіте восени. Дощик поливає землю. Через декілька тижнів листя почне жовтіти.