5-6предложений(текст) на каз.-яз. языке со словом мазмундау-пересказывать.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Кейде бизде диктанттын орнына мазмундау болдады 2)Мазмундау окушынын есте сактауын жаксы кылады 3)Мазмундау аркылы адам озинин тусингенин жазып айтады 4)Менин иним естигенин оте жаксы мазмундай алады (5)Мен мазмундауды унатпаймын) Буква и знач каз буква и