5 горобців сидить на гілці кожен горобець цвірінька скільки разів скільки він їх бачить перший цвірінька 4 рази, потім один поветається щоб подивитися в інший бік знову кожен горобець цвірінькає скільки разів скільки він бачить...

5 горобців сидить на гілці кожен горобець цвірінька скільки разів скільки він їх бачить перший цвірінька 4 рази, потім один поветається щоб подивитися в інший бік знову кожен горобець цвірінькає скільки разів скільки він бачить.цього разу загальна кількість більша ніж першого разу.який з горобців подивився в інший бік.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь Г,ну я так думаю,це кенгуру 2 клас