5 питань по тексту "Цар плаксій та Лоскотон" (Василь Симоненко) плизззз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Чому царя назвали плаксій?                                                                            2.Чому лоскотона назвали так?                                                                          3.Чому цариця не врятувала царя від лоскотона? 4.Чому всі сини плаксія повтікали? 5.Чому в цьому творі розповідаеться саме про них?