5 предложений что я делаю сейчас и 5 предложений что я не делаю сейчас.По английскому языку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I'm playing basketball now I'm taking a bath at this moment Now I'm riding an interesting book I'm listening you now At this moment I'm eating I'm not listening to music now I'm not doing my homework at this moment I'm not sleeping now I'm arguing with my mom now I'm hating you at this moment