5 прислів"їв із особовими займенниками!!!!!!БУДУ ВДЯЧНА!!!СРОЧНО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Або ви, кумо, їжте борщ, а я буду м'ясо, а ні, то я буду м'ясо, а ви борщ.  Він що кішка: як ви його не киньте, всеодно на ноги стає. Як ви до людей, так і люди до вас Ти б, метелику, не дуже пишався, сам учора гусінню був!  Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти  Ти його в плуг, а воно тобі в луг.