5 речень з дієприслівниковим зворотом про зиму

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Зима, зажурена теплом, відступила.(дієприкметниковий зворот) 2) Овіяна холодними вітрами, зима набувала могутності.(дієприкм. зворот) 3) Намальована інієм зима простяглась над селом.(дієприкм) 4)Доведена холодними вітрами й скрипучим снігом зима увійшла в місечка й села.(дієприкм) 5)Безмежний степ, укритий снігом, спав у колисці зими.(дієприкм)
Гость
1. Вже не світить яскраве сонце, а темна хмара пеленою огортає небо, сиплячи на землю перший сніг.. 2. Немов у вальсі кружляють сніжинки, падаючи на землю. 3. Старий дядько Мороз, узявши в руки пензлик, почав вимальвувати на вікні дивовижні візерунки. 4. Заметаючи усі дороги, падав сніг лапатий у мене за вікном. 5. Прийшла Зима, починаючи сипати на сплячу землю сніг.