5 речень з дієсловами минулого часу і 5 речень з дієсловами теперішнього часу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Минулий час:  1. Учора я прочитав книгу. 2. Мій тато прийшов пізно вночі з роботи.  3. Тарас приголомшив всіх своєю промовою.  4. Я побачив крокодила в зоопарку.  5. Ми весело провели час разом.  Теперішній час: 1. Я виконую домашнє завдання.  2. Моя матуся готує вечерю. 3. Собака лає надворі.  4. Сонечко світить ясно. 3. Орел гордо летить.