5 речень з обставиною та 5 речень з означенням.Буду щиро вдячний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З обставиною: Тече вода з-під явора, яром на долину. Листя з суму жовтіє, а деяке з туги кривиться. Опівночі падатиму рясною росою. Вона вміла дуже добре куховарити. Хлопець був наче молодий дубок. З означенням: Мене вразив осінній краєвид  Коди я пришов додому, то побачив на столі сік з полуниць.  Яка дивовижна краса Дунаю-ріки!  Зранку я побачила, що дорогу покрив густий туман Назустріч мені йшов хлопець в окулярах.