5 речень зі словами: анітрохи, чимало, щоденно, дедалі, якнайкраще.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я анитрохи не шкодую що розбив вазу бо вона вже була и так старою,нещодавно я бачив чимало снигурив хоча вже й кинець зими,кожен повинен знати що щоденно потрибно чистити зуби для ихнього здоровя,я намагаюся делали бильше исти моркву щоб були здорови зуби,щоб знати иноземну мову потрибно якнайкраще вчити и знати слова.