5 реченнь iноземного походження в яких не вiдбувеэтся спрощення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я приймаю контрастний душ. Туристський маршрут був дуже цікавий. Ми придбали путівки в цьому агентстві. Перед очима розтилалася величезна, гігінтська пустеля. Я поїхав влітку у студентський табір.
Гость
Cтудентське життя завжди повне радості. Це був гіганський чоловік, зростом до 2 метрів. Йому виповнилося шістнадцять років. То були нацистські часи життя. Випускний пройшов на ура.