5 речынь с прысливныкамы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добре попрацювавши, краще відпочиватимеш.  Поспиш в охоту, зробивши роботу.  Лінь, лежачи на печі, змерзне.  Завзятий відпочиває, обтираючи піт, а ледачий мучиться, перевертаючись на другий бік.  Не спечеш калачі, сидячи на печі.  Не працюючи, ситий не будеш.  Не розмовившись з головою, до чогось іншого не важся.  Ласка не коляска: сівши, не поїдеш.  Далеко сховавши, ближче знайдеш.
Гость
Високо і швидко пливуть у небі хмари.Ластівки низько літають.Синіла  навкруги далечінь.  Дорога все глибше  врізалась в ущелину, зверху , зі скель, покапувало. Весело гралися діти у дворі.