5 вопросов про зиму на казахском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Как думандау болады қыстыгүні?-Как можно развлекаться зимой? Не мынадай қыс?-Что такое зима? Қайда арада әлемде өзі көп қар жатады?-Где в мире само много снега? Қайда арада әлемде қыстыгүні жылы?-Где в мире зимой тепло? Қандай түстің қар?-Какого цвета снег? Неғып қар жібиді?-Почему снег тает? Нені қыстыгүні бала-шағалар салу сүйеді?-Что любят дети строить зимой? Неден қар құралады?-Из чего состоит снег?
Гость
Кыста калай демаласын? Кыс мезгілі саган унайма? Өзіннін кыс мезгілінде болған окиғанды айтып бер? Кыс мезгілінде кандай спорт түрлерімен айналысасын? Саған осы мезгіл унайма?