50 БАЛЛОВ!!! Напишите сочинение как вы провели каникулы между 3 и 4 четвертью на английском языке.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I went on my holiday to  Italy with my friend.We went by boat  and car.We were there for three weeks and we stayed in Youth hostels.We had a very good time.We lay on the beach, sunbathed and read books.We went to the beach almost every day.We visited a lot of historical places.The weather was great and the food was fantastic