6 предложений на тему 8 марта на казахском языке с переводом на русский язык.СРОЧНО!заранее СПАСИБО!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8 наурыз, барлық қыздар үшін өте маңызды күн болып табылады қыздар олар сыйлықтар іздеген, әйелдер ... Олар әдемі, әдемі көйлек боялған ... Бірақ ерлер, тым үлкен проблема, пісіру көмектеседі. күні-сый және курстық көңіл әйелдердің ең бастысы. Мен шынында осы маңызды күні бағалаймыз! гүл беруге үздік сыйлық, әйелдер оны сүйемін!