6 речень на тему осінь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийшла осінь. На вулиці прохолодно. Осінню часто йде дощ. Листя жовтіє і падає з дерев. Осінню всі люди ходять до лісу по гриби.
Гость
1.восени перелітні пташки відлітають у вирій. 2.немов чарівним пензлем розфарбоване листя на деревах в жовтий, червоний або помаранчевий  3.осінь -- надзвичайно красива пора року 4.після осені починається більш гарніша пора року -- зима 5.пронизуючий наскрізь вітер, низьке небо та холодна земля -- все це осінь  6.багато тварин сховалися від холоду у своїх норах або берлогах