6 речень з займенниками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я це повинен сказати. Їхні думки і діла були добрими. Згадайте дещо, як ваша ласка. Немає на світі нічого страшнішого за нелюдяних людей. Хто се, хто се чеше довгі коси? У нього були ці листи, не в мене.
Гость
1.Хто зна , що можна чекати від погоди. 2.За весь день, жодний не підійшов до старого щоб дати попити. 3.Скільки літ, скільки зим ми не бачились? 4.Шануй і поважай мати з батьком, бо саме вони дали тобі життя. 5.Хто не був зачарований українською піснею, хто не згадує її, як своє чисте, прозоре дитинство? 6.У моєму портфелі лежить її підручник.