6. Утворити, якщо можна, ступені порівняння прикметників: багатий, гарантійний, вигідний, прийнятний, темнуватий, потрібний, валютний, активний, податковий, менеджерський, суворий, чіткий, легкий, нейтральний, відповідальний, з...

6. Утворити, якщо можна, ступені порівняння прикметників: багатий, гарантійний, вигідний, прийнятний, темнуватий, потрібний, валютний, активний, податковий, менеджерський, суворий, чіткий, легкий, нейтральний, відповідальний, заможний, лояльний, корисний, економний, легальний, малоприбутковий, оптимальний, виробничий, закупівельний, стабільний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Багатий - багатший, найбагатший. Вигідний - вигідніший, найвигідніший. Прийнятний - прийнятніший, найприйнятніший. (?) Потрібний - потрібніший, найпотрібніший. Активний - активніший, найактивніший. Суворий - суворіший, найсуворіший. Чіткий - чіткіший, найчіткіший. Легкий - легший, найлегший. Відповідальний - відповідальніший, найвідповідальніший. Заможний - заможніший, найзаможніший. Лояльний - лояльніший, найлояльніший. (?) Корисний - корисніший, найкорисніший. Економний - економніший, найекономніший. Оптимальний - оптимальніший, найоптимальніший. Стабільний - стабільніший, найстабільніший. Гарантійний, валютний, податковий, менеджерський, виробничий, закупівельний - відносні прикметники, від яких ступені порівняння ніколи не утворюються. Темнуватий, нейтральний, легальний, малоприбутковий - якісні прикметники, але ступені порівняння також не утворюються - це виняток.