6 запитань з відповідями до твору "Айвенго" В. Скотта Допоможіть будь ласка дууже потрібно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - як звали даму сердця Айвенго? Ровена 2 - Хто допоміг перемогти Айвенго в останій день на турнірі? чорний лицар 3 - як айвенго називали на турнірі? Лицар позбавлений спадщини 4 - Чому його так називали? Бо на його щити був надпис "Desdichado" що означає лицар позбавлений спадщини 5 - Що ще було зображене на його щиті? Викорчоване з корінням дерево 6 - Чиє противостояня було зображене в творі? англосаксів і норманів