60 баллов. как написать правильно на английском. "у нас в школе экзамены в 9 и 11 классе. экзамен в 9 классе я написал хорошо. Следующий экзамен в 11 классе."

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
in our school exams in the 9th and 11th grade. Exam in grade 9 I wrote well. The next exam in 11th grade.Вроде так
Гость
In our school there are exams in the 9th and 11th grade. I did good on the 9th grade exam. The next exam is in 11th grade.