6. Укажіть порушення скелета, яке характеризується бічним викривленням хребта. A плоскостопість B кіфоз C сколіоз D лордоз 7. Укажіть камеру серця, якою починається велике коло кровообігу. A лівий шлуночок B правий шлуночок C л...

6. Укажіть порушення скелета, яке характеризується бічним викривленням хребта. A плоскостопість B кіфоз C сколіоз D лордоз 7. Укажіть камеру серця, якою починається велике коло кровообігу. A лівий шлуночок B правий шлуночок C ліве передсердя D праве передсердя 8. Укажіть оболонку шлунка, яка забезпечує виділення травного соку. A захисна B слизова C сполучнотканинна D м’язова 9. Укажіть білок, який знешкоджує віруси в організмі. A інтерферон B амілаза C гемоглобін D міозин
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильный ответ : 6.С 7.А 8.В 9.А