6. Укажіть властивість мереж з виділеним сервером. а) питання захисту ресурсів вирішується кожним користувачем самостійно б) адміністрування здійснюється централізовано адміністратором мережі в) кількість комп’ютерів обмежена ...

6. Укажіть властивість мереж з виділеним сервером. а) питання захисту ресурсів вирішується кожним користувачем самостійно б) адміністрування здійснюється централізовано адміністратором мережі в) кількість комп’ютерів обмежена апаратним забезпеченням сервера і мережі г) питанням адміністрування свого комп’ютера займається кожен користувач д) широкий і комплексний захист ресурсів і користувачів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в) кількість комп’ютерів обмежена апаратним забезпеченням сервера і мережі