6. Відредагуйте речення, запишіть їх, розставивши розділові знаки. Мені подобаються фарби осіннього але не безлистого лісу. Через пару днів їхні відношення можливо покращаться. Вироби з кераміки це саме цікаве що було на вистав...

6. Відредагуйте речення, запишіть їх, розставивши розділові знаки. Мені подобаються фарби осіннього але не безлистого лісу. Через пару днів їхні відношення можливо покращаться. Вироби з кераміки це саме цікаве що було на виставці. Більшість мешканців нашого міста призначають зустріч біля пам’ятника Т. Шевченка. Мама на днях закінчу читати любиму книжку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені подобаються кольори осіннього але не безлистого лісу . Через декілька днів їхні відношення можливо покращаться . Керамічні вироби - це най цікавіше що було на виставці . Більшість мешканців нашого міста планують зустріч біля пам*ятника Т. Г. Шевченку . Мамо, на днях я закінчу читати улюблену книжку .∞Ф