6. Віруси не слід вважати попередниками клітинних форм життя, оскільки А для них характерний молекулярний рівень організації Б вони походять від клітинних організмів і поза клітиною організму-господаря ознак життєдіяльності не ...

6. Віруси не слід вважати попередниками клітинних форм життя, оскільки А для них характерний молекулярний рівень організації Б вони походять від клітинних організмів і поза клітиною організму-господаря ознак життєдіяльності не проявляють В деякі вчені не вважають їх живими організмами Г вони мають неклітинну будову Д вони можуть швидко видозмінюватись
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б........................