7 речень із похідними прийменниками, що пишуться через дефіс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Із-під крил журавлиних мені під вікно листопад стелиться. (Б.Олійник.) Роззолоченим експресом осінь лине з-за Дніпра. (Д.Луценко.) І промінь з-над гори Батия  підводить ранку прапори. (А.Камінчук.) І видно стало кручі та яруги з-за тихої дніпровської імли. (М.Бажан.) Квітне небо розмаїте з-над полтавського села. (А.Малишко.) З-під чорного каменя, з-під білого кременя хвиля б’є. (Р.Лубківський.) Геть видива осінні з-перед ока! (Д.Павличко.) Три явори з-попід грому нахилились низько. (А.Малишко.) Сніжок мете, кружля під ноги з-за дальніх хмар, немов з-за гір. (П.Усенко.) Спіткнувся вітер стрічний, дмухнув димок з-під шин. (П.Перебийніс.) Тонкими струмками з-поміж перекрить земля, обсипаючись, глухо шумить. (М.Бажан.)