7. У поданих реченнях виділене дієслово замінити безособовим дієсловом. Визначити його синтаксичну роль. 1. Товариству кінної залізниці дозволили провести експеримент в одному зі своїх парків (У. Сапожников). 2. Археологи присв...

7. У поданих реченнях виділене дієслово замінити безособовим дієсловом. Визначити його синтаксичну роль. 1. Товариству кінної залізниці дозволили провести експеримент в одному зі своїх парків (У. Сапожников). 2. Археологи присвоїли курганові номер тринадцять (Ю. Сушко).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Товариству кінної залізниці дозволено (присудок) провести експеримент в одному зі своїх парків (У. Сапожников). 2. Археологами присвоєно(присудок) курганові номер тринадцять (Ю. Сушко).