7. У цитаті: «...від його мусянжового, загартованого в боях обличчя віє холодом зимовим, з горбинкою ніс загнувся йому гаком, нагадуючи дзьоб у хижого птаха; в зеленастих очах яскріє сваволя і лютість» наведено опис... а) Пото...

7. У цитаті: «...від його мусянжового, загартованого в боях обличчя віє холодом зимовим, з горбинкою ніс загнувся йому гаком, нагадуючи дзьоб у хижого птаха; в зеленастих очах яскріє сваволя і лютість» наведено опис... а) Потоцького; б) Чарнецького; в) Антося; г) сотника.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Здається б)Чернецького.