70. Бирелгән рәвешләр белән сүзтезмәләр төзеп яз. -----------------------------------------------------------

70. Бирелгән рәвешләр белән сүзтезмәләр төзеп яз. -------------------------------------------------------------------------------------------------- якын, түбән, озак, еш, искечә, башта, монда, кичә, быел, күптән. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Калын хәрефләр белән бирелгән рәвешләрнең антонимнарнын әйт.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не знаю  извини  прости