71. 1. Спиши. Встав коми. Доведи правильність їх уживання. 2. Поясни правопис виділених слів. 3. Поясни значення одного з прислів"їв (на вибір). 1.Не на слова заважай, а на роботу. 2. Золото в болото впаде та міддю не стане. 3....

71. 1. Спиши. Встав коми. Доведи правильність їх уживання. 2. Поясни правопис виділених слів. 3. Поясни значення одного з прислів"їв (на вибір). 1.Не на слова заважай, а на роботу. 2. Золото в болото впаде та міддю не стане. 3. Вересень холодний але ситий. 4. Біда замучить але й научить. 5. Грудень рік кінчає а зиму починає.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 5 Грудень рік кінчає, а зиму почнає. В інших все правильно 2.Які виділині слова ? 3.Золото в болото не впаде та міддю не стане.Значення - якщо людина хороша й гідна,то не стане поганою не залежно від оточення,яким би воно не було.