7кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кг груш можна купити замість 42 кг яблук?
7кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кг груш можна купити замість 42 кг яблук?
Ответ(ы) на вопрос:
1) 42:7=6 (раз) 2) 4*6=24 (кг) Ответ: 24кг
1) 42:7=6 (раз) 2) 4*6=24 (кг) Ответ: 24кг .....это и есть ...
Не нашли ответ?
Похожие вопросы