7кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кг груш можна купити замість 42 кг яблук?

7кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кг груш можна купити замість 42 кг яблук?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 42:7=6 (раз) 2) 4*6=24 (кг) Ответ: 24кг
Гость
1) 42:7=6 (раз) 2) 4*6=24 (кг) Ответ: 24кг    .....это и есть ...
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы