7. Упорядкуйте послідовність дій для створення папки. А. На вільному місці поточного вікна викликати контекстне меню. Б. Обрати в меню команду Створити, а із запропонованого списку вказати пункт Папку. В. У вікні папки Мій комп...

7. Упорядкуйте послідовність дій для створення папки. А. На вільному місці поточного вікна викликати контекстне меню. Б. Обрати в меню команду Створити, а із запропонованого списку вказати пункт Папку. В. У вікні папки Мій комп'ютер чи застосунку Провідник перейти на той диск (у ту папку), де потрібно створити нову папку. Г. У полі підпису ввести змістовне ім'я.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В,А,Б,Г...............