8-10 ключових слов або словосполучень спираючись на які ви зможети розповісти про київсь русь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перед початком дискусії керівник видавничих проектів «Медіа Ресурси Менеджмент» Артем Вакалюк, вочевидь, вирішив усіх засмутити. У рамках презентації «Своє кіно в Європі» він навів показники часток національного кінопрокатного кіно у країнах Європи й Туреччини. Зокрема, у Франції це 35,2  % із 1,333 млн євро від загального бокс-офісу 2015-го, у Великобританії — 45 % (понад 1,690 млн євро), у Туреччині — 56,8 % (214 520 євро). При цьому залів у розрахунку на 100 тисяч людей у цих країнах, відповідно, 8,78; 6,21 та 2,42.