8. Установіть відповідність між наведеною цитатою та художнім засобом. А) «Кров, мов молотками, стукала їй у висках»; Б) «По тому мене знову ковтнула ніч…»; В) «високі трави», «байдужий погляд», «приємна довірливість»; Г) «Курк...

8. Установіть відповідність між наведеною цитатою та художнім засобом. А) «Кров, мов молотками, стукала їй у висках»; Б) «По тому мене знову ковтнула ніч…»; В) «високі трави», «байдужий погляд», «приємна довірливість»; Г) «Курка сіяла по городу яйця, а ми бродили за нею по грядках капусти та помідорів, по зчорнілому картоплянищу, попід яблунями, вишнями, сливами і парканами з кошовками в руках, що вочевидь повнішали». 1. Персоніфікація. 2. Гіпербола. 3. Порівняння. 4. Епітети. 5. Метафора. 9. Поясніть значення вислову з твору В. Дрозда «Ирій»: «Можна відцуратися села, відцуратися селянського хліба, тільки самого себе не можна відцуратися». Достатній рівень Дайте коротку відповідь. 10. Визначте, що таке гумор і сатира. Які засоби творення гумору і сатири вам відомі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8. А) - 2.     Б) - 5.     В) - 4.     Г) - 1. 9. Вислів В. Дрозда з художнього твору "Йрій" означає те, що людина може все змінити навколо, відцуратися домівки, звичаїв, сім`ї, та усього що її оточує. Але воно все одно буде залишатися собою, такою, якою вона і була.