A famous film star is coming to your school.get ready with the questions for her.You want to know When she was born Where she is from How big her family is Where she lived when a child Where she wentto school What she was inte...

A famous film star is coming to your school.get ready with the questions for her.You want to know When she was born Where she is from How big her family is Where she lived when a child Where she wentto school What she was interested in then What her favorite sport was What her hobbies were What they are now When she finished(left)school When her career began How many of her films were a success
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ПереводИзвестная кинозвезда приезжает в Ваше school.get готовое с вопросами для нее. Вы хотите знать Когда она родилась Откуда она Насколько большой ее семья Где она жила когда ребенок Где она wentto школа Чем она интересовалась тогда Каков ее любимый спорт был  Каковы ее хобби были Что они теперь  Когда она закончила (покинутую) школу Когда ее карьера началась Сколько из ее фильмов имело успех