А)Один із суміжних кутів дорівнює 46 градусів.На скільки градусів другий суміжний ?

А)Один із суміжних кутів дорівнює 46 градусів.На скільки градусів другий суміжний ??ут більший від першого? б)У скільки разів кут величиною 18 градусів менший від суміжного з ним кута?? в) Чи є суміжними кутАВС=56градусів і кутКМТ=124градусів?КутDOE=75градусів і кут DOF=105 градусів?? Будь ласка допоможіть.Тільки правильно напишіть будь ласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
180градусів-105градусів=75гр. - третій кут х - другий кут 4х - перший кут 4х+х=180гр.-75гр. 5х=105гр. х= 21градус - другий кут 4*21=84градуси - перший кут Відповідь: 84градуси, 21градус, 75градусів.