А. Посмотри на картинки и прочитай, что говорят роботы. Б. Ответь на вопросы и спой песенку"Я умею играть на пианино!( I can play the piano!)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 my name is Roy . I can play a piano. 2my name is Ruth.I Can Play tambourine. 3my name is Ron. i can play triangle.
Гость
1)I am Roy. 2)I can play the piano. 3)I am Ruth. 4)I can play tram bourine. 5)I am Ron. 6)I can play triangle.