, А. Прочитай текст. Про що він? Добери заголовок і запиши текст. , Ч Підкресли дієсл?

, А. Прочитай текст. Про що він? Добери заголовок і запиши текст. , Ч Підкресли дієсл??ва. Визнач їх час. ...Ось перед тобою лежить на столі новенький чистий зошит. Лежить і мовчить — не розповідає тобі, як він ялинкою був, як по ній стрибала білка. Зошит не може розповісти тобі про те, як ялинка пливла по річці, варилася в котлі, крізь усі машини пройшла, через усю країну проїхала. Багато випробувань випало на долю ялинки, перш ніж перетворилася вона на цей зошит. І тепер від тебе зале¬жить, що буде далі з ним.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Текст про зошит; " створення зошита";