А) У підручнику 51 сторінка, на кожній сторінці (в середньому)  25 рядків по 85 символів у рядку. Підрахувати кількість символів у підручнику. Скласти блок схему алгоритму.б) Ф в)  Скласти блок-схему послідовного виведення нату...

А) У підручнику 51 сторінка, на кожній сторінці (в середньому)  25 рядків по 85 символів у рядку. Підрахувати кількість символів у підручнику. Скласти блок схему алгоритму. б) Ф  в)  Скласти блок-схему послідовного виведення натуральних чисел з проміжку від 23 до 31. Составить простейшие блок-схемы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вибачаюся що так коряво, трохи незручно малювати мишкою))