Аааа.СРОЧНО.ПОЖАЛУЙСТА.БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРЕН!!!1. Синт.разбор предложений 2. Морф.разбор есімдік (местоимений) Мен жазбаймын өлеңді ермек үшін. Мен киноға сенімен бірге бармақшымын Бүгін ешқайда бармайсыңдар.

Аааа.СРОЧНО.ПОЖАЛУЙСТА.БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРЕН!!! 1. Синт.разбор предложений 2. Морф.разбор есімдік (местоимений) Мен жазбаймын өлеңді ермек үшін. Мен киноға сенімен бірге бармақшымын Бүгін ешқайда бармайсыңдар.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен-Бастауыш(________) жазбаймын-Баяндауыш(=====) өлеңді-толыктауыш(-*-*-*) ермек ушін-?