ABCD- ромб. На сторонах АВ і АС позначено точки М , N так , що АВ/АМ = АС/АN=10/7 на сторонах BD і DC позначено точки К і Р так що KD/BD=PD/CD=3/10. Знайдіть периметр шестикутника MBKPCN, якщо сторона ромба дорівнює 5 см, а діа...

ABCD- ромб. На сторонах АВ і АС позначено точки М , N так , що АВ/АМ = АС/АN=10/7 на сторонах BD і DC позначено точки К і Р так що KD/BD=PD/CD=3/10. Знайдіть периметр шестикутника MBKPCN, якщо сторона ромба дорівнює 5 см, а діагональ ВС - 8 см.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а какой это класс? скажи пожалуйста