Алюміній нітрат,кількість речовини якого становить 4 моль, розчинили у воді.Укажіть сумарну кількість речовини позитивно і негативно заряджених йонів.Яка сумарна кількість речовини позитивно і негативно заряджених йонів в утвор...

Алюміній нітрат,кількість речовини якого становить 4 моль, розчинили у воді.Укажіть сумарну кількість речовини позитивно і негативно заряджених йонів.Яка сумарна кількість речовини позитивно і негативно заряджених йонів в утвореному розчині?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тут все по коефициентам видно