Аналіз твору "Наша мова" Василя Голобородька.Провідний мотив поезії. Характеристика ключових образів. МОВНІ засоби, що сприяють наснаженню твору. Засоби віршування(рими, спосіб римування, віршовий розмір, вид строфи).Підсумки(...
Аналіз твору "Наша мова" Василя Голобородька.
Провідний мотив поезії.
Характеристика ключових образів.
МОВНІ засоби, що сприяють наснаженню твору.
Засоби віршування(рими, спосіб римування, віршовий розмір, вид строфи).
Підсумки(почуття й роздуми, викликані твором)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема «Наша мова»: висловлення почуття любові, пошани до рідної мови, яка «проспівана у Пісні», «записана у Літописі». Ідея «Наша мова»: уславлення ролі мови, її значимості у житті нашого народу; гордості українців за свою мову. Основна думка «Наша мова»: мова — це існування нації; кожний українець повинен пишатися своєю мовою — милозвучною, пісенною, образною. Жанр «Наша мова»: патріотичний і філософський вірш. Художні засоби «Наша мова» Тавтологія: «проспіване у Пісні». Епітет: «пісенні слова». Повтори: «кожне слово нашої мови», «тож…».